HoriZen Prime – oplocení pro vytvoření dokonalého soukromí

Zkrášlování našich zahrad a trávení volného času s rodinou doma je důležitou součástí našeho života. V zahradách si hrají děti, domácí mazlíčci, relaxují rodiče a vznikají zde vzpomínky.

 

S rostoucí potřebou vytvoření okamžitého soukromí je HoriZen® Prime jednoduchým, moderním a ekologickým řešením.

HoriZen nabízí různé možnosti designu oplocení domu a vytvoření tak vlastního vzhledu plotu, který dodá domovům hodnotu a atmosféru. Ploty Horizen vypadají také velice dobře v kombinaci s terasami ze dřeva nebo kompozitního materiálu. Navzájem se doplňují a vytváří tak okolo domu harmonických celek.

Udělejte si předběžnou cenovou kalkulaci v kalkulačce potřebného materiálu

 

Výhody oplocení HoriZen® Prime

  • Jednoduchá a snadná montáž a instalace
  • Vysoce kvalitní kompozitní materiály
  • Vyrobeno z materiálů s 98 % recyklovaného obsahu
  • Plotové panely vypadají z obou stran stejně
  • Příjemný přírodní vzhled oplocení
  • Dlouhá životnost a nízké nároky na údržbu
  • 10letá záruka společnosti Betafence
  • Vyměnitelné součásti pro vytvoření vlastního designu plotu
  • Ideální v kombinaci s terasami z dřevěných nebo kompozitních prken

 

Výstavní vzorek a veškeré komponenty Horizen Prime si můžete prohlédnout v naší kanceláři v Brně.

S unikátně navrženým hliníkovým sloupkem si můžete vytvořit svůj vlastní plot s různou výškou a uchycením do země nebo pevných podkladů. Sloupky byly zátěžově testovány a bez nezvratného poškození odolávají působení až 240 kg na jeden sloupek. Soukromí vašeho domu nebo zahrady zajišťuje deska HoriZen Prime WPC nebo jakákoliv jiná výplň desek, jako je například dřevo o tloušťce 20 mm. Desky HoriZen Prime se prodávají také v sadě, která obsahuje komponenty potřebné k sestavení jednoho plotového panelu o výšce 1800 mm x šířce 1780 mm. Komponenty lze zakoupit také jednotlivě a postavit si vlastní výšku plotu v krocích po 150 mm nebo doplnit již zakoupené sety oplocení Horizen. Horní a spodní hliníkový profil potažený šedou antracitovou barvou RAL 7016 S, dodává kompletní instalaci ucelený a elegantní vzhled plotu.

Dekorativní desky Modern nebo Classic jsou moderní prvky pro vylepšení a přizpůsobení designu vašeho plotu.

HoriZen Prime je kompatibilní s křídlovými bránami HoriZen a to jednokřídlými nebo dvoukřídlími. Oplocení HoriZen Prime je unikátní způsob, jak u vás doma vytvořit příjemné soukromí pomocí systému, který se přizpůsobuje vašim potřebám a vyhovuje požadavkům na vysoce kvalitní materiál oplocení domů.

Více informací o oplocení HoriZen Prime.

Novinky

02.08.2023