Doprava a platba

Doprava

 1. Zásilková přeprava kurýrní službou
  S kurýrní službou vám zásilku doručíme, kam si budete přát. Neztrácíte čas ve frontách, kurýr Vám zásilku doručí ve všední dní dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou většinou do tří dnů od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den.
   
 2. Zásilkovna
  Zásilkovna přijímá pouze zboží do 10 kg. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Zásilkovna bývá všude tam, kudy chodíte nebo jezdíte – cestou z práce, u obchodních center, nebo v malých obchůdcích ve vaší čtvrti. Vybrat si můžete z široké sítě výdejních míst.
   
 3. Osobní odběr
  Další možností je vyzvednutí zboží osobně na adresách uvedených v kontaktech. V takovém případě si neúčtujeme poplatek za balné ani poštovné při libovolné částce. Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí na naší provozovně, budeme vás o tom neprodleně informovat.

Odběrné místo – nutná předchozí dohoda:
Klímova 1, Brno

Platba za zboží

V současné době podporujeme platbu za zboží zasílané poštou převodem na účet nebo na dobírku. V případě dobírky jsou účtovány dodatečné náklady za službu. V případě osobního odběru je možné zaplatit převodem na účet nebo hotově. Objednávku placenou převodem vyřizujeme v okamžiku přijetí platby na bankovní účet.

 1. Hotově
  Platbu hotově je možné využít při převzetí zboží při přímém dovozu nebo na našich odběrných místech.
 2. Na dobírku
  Celkovou cenu objednávky zaplatíte dopravci přímo při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou. Cena poštovného je v tomto případě navýšena o částku uvedenou v košíku.
 3. Převodem na účet
  Objednávku vyřizujeme hned po přijetí platby.