Doprava a platba

Doprava

 1. Přímý dovoz naší společností / Doručení materiálu na adresu
  Doprava určená na dodání veškerého materiálu přímo naší společností. Nejčastěji na stavbu kompletního oplocení vašeho domu nebo projektu. Můžete si být jisti, že materiál k vám dorazí vždy v pořádku a řidiči vám materiál vyloží na místo, kam si budete přát.
   
 2. Zásilková přeprava kurýrní službou - PPL nebo TOPTRANS
  S kurýrní službou vám zásilku doručíme, kam si budete přát. Neztrácíte čas ve frontách, kurýr Vám zásilku doručí ve všední dní dny mezi 8:00 a 18:00 hodinou většinou do tří dnů od expedice z našeho skladu. Pokud vás kurýr doma nezastihne, doručí vám ji následující den nebo se dohodnete na vyzvednutí na depu.
   
 3. Zásilkovna
  Zásilkovna přijímá pouze zboží do 10 kg. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. Zásilkovna bývá všude tam, kudy chodíte nebo jezdíte – cestou z práce, u obchodních center, nebo v malých obchůdcích ve vaší čtvrti. Vybrat si můžete z široké sítě výdejních míst.
   
 4. Osobní odběr
  Další možností je vyzvednutí zboží osobně na adresách uvedených v kontaktech. V takovém případě si neúčtujeme poplatek za balné ani poštovné při libovolné částce. Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí na naší provozovně, budeme vás o tom neprodleně informovat.

  Odběrné místo – nutná předchozí dohoda: Klímova 1, Brno, 616 00

Platba

V současné době nabízíme platbu za zboží na fakturu, převodem na účet, na dobírku nebo hotově na prodejně. V případě dobírky jsou účtovány dodatečné náklady za službu. V případě osobního odběru je možné zaplatit převodem na účet, hotově a také na fakturu.

 1. Bankovní převod
  Platbu můžete provést bankovním převodem s využitím QR kódu. Pokud si budete přát vystavit zálohovou fakturu, rozdělit platbu apod., dejte nám prosím toto vědět do poznámky v objednávce – Váš komentář k objednávce.. Telefonicky nebo e-mailem se s vámi dohodneme na platebních podmínkách. Možné je i rozdělení platby – část před dodávkou / část po dodávce materiálu.
   
 2. Na dobírku
  Celkovou cenu objednávky zaplatíte dopravci přímo při převzetí zásilky hotově nebo platební kartou. Cena poštovného je v tomto případě navýšena o částku uvedenou v košíku.
   
 3. Hotově
  Platbu hotově je možné využít při převzetí zboží při přímém dovozu nebo na našich odběrných místech.