Oplocení HoriZen Prime je dostupné ve více variantách

Kompozitní plot HoriZen Prime získal oblibu nejen u větších projektů, ale především u zákazníků, kteří si chtějí plot postavit svépomocí. Využití najde při vytvoření soukromí před vaším domem nebo na zahradě. Velice časté jsou také instalace mezi bytovými jednotkami, které mají společnou terasu. Oplocení HoriZen Prime tak vytvoří příjemný prostor a majitelům dopřeje větší soukromí.

Vzorek systému oplocení HoriZen Prime, šíře 100 cm[/caption]ím ty, kteří požadují světlé provedení plotu. Kompletní škálu nyní tvoří – nejtmavší antracitová, hnědá, světle šedá a nejsvětlejší písková. Barva sloupků a ostatního příslušenství je antracitová. Doslova další rozšíření sortimentu systému HoriZen Prime spočívá v rozšíření jeho plotových desek v antracitové barvě. Ty jsou nyní k dostání mimo klasických 15 cm, také ve výšce 30 cm. Délka zůstává zachována, tedy 180 cm. Zvětšení plochy desky ocení ti, kteří upřednostňují velkoformátové druhy materiálů na terase nebo zahradě.

Celý systém je lehký a zároveň odolný vůči prohybu desek. Instalace je jednoduchá ať už použijete sloupky instalované do betonu nebo sloupky s podstavci pro instalaci na pevné podklady, například na zmíněné terasy. Sloupky jsou hliníkové a umožnují snadnou manipulaci.

Maximální výška setu HoriZenu Prime je 180 cm, celková výška plotu včetně horního/spodního ukončovacího profilu a distance, činí cca 195 cm v závislosti na zvolené výšce distance od země. Pokud desky při ukončení plotu nevychází přímo na 180 cm, dají se bez problémů zkrátit.

Záruka na materiál HoriZen Prime je 10 let.

Desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kompozitního materiálu s vysokou UV stabilitou. WPC – tedy Wood Plastic Composite je materiál, který se skládá z dřeva a plastu. Jeho vlastnosti se podobají dřevu, ale má větší odolnost proti vodě a hnilobě než čisté dřevo. HoriZen Prime se nijak v průběhu let nenatírá a neošetřuje. Což nedoporučujeme těm, kteří rádi relaxují při natírání starších plotů. V kombinaci s hliníkovými sloupky, tvoří systém HoriZen Prime zcela bezúdržbový plot a zcela jistě bude designovým doplňkem vašeho domu, zahrady nebo terasy.   Vzorky systému HoriZen Prime je možné zhlédnout v kanceláři – Brno, Klímova 1. Předtím než vyrazíte, určitě se dohodněte na určitý termín.

Líbí se vám toto kompozitní oplocení?

Vytvořte si předběžnou kalkulaci pro vytvoření vašeho soukromí.

Novinky

08.10.2023