Bezstarostný plot z kompozitního materiálu

WPC oplocení (Wood Plastic Composite) je moderní alternativa k tradičním druhům oplocení, jako je dřevo nebo kov. Má řadu výhod, které z něj činí atraktivní volbu pro mnoho lidí. Jednou z hlavních výhod WPC oplocení je jeho trvanlivost a odolnost proti poškození. Je vyrobeno z kombinace dřeva a plastu, což z něj činí velmi odolné vůči vlhkosti, hnilobě a plísním. Díky tomu vydrží mnohem déle než klasické dřevěné oplocení a nevyžaduje žádnou údržbu.

 

Další výhodou je ekologická šetrnost WPC oplocení. Je vyrobeno z recyklovaných materiálů, takže při jeho výrobě nedochází k zbytečnému zatěžování přírody. Navíc po skončení své životnosti lze WPC oplocení snadno recyklovat a opět použít.

WPC oplocení vyniká svým vzhledem. Je dostupné v široké škále barev a vzorů, takže si můžete vybrat takové, které bude nejlépe ladit s vaším domem nebo zahradou. Navíc imituje vzhled dřeva, takže působí velmi přirozeně a příjemně.

Jestliže hledáte kvalitní a trvanlivé oplocení, rozhodně byste měli zvážit pořízení WPC oplocení HoriZen Prime. Jedná se o originální výrobek belgické společnosti Betafence, která vyrábí systémy oplocení renomované kvality pro zabezpečení majetku, lidí a podniků po celém světě. HoriZen Prime nabízí jednoduché a hlavně elegantně vypadající řešení pro vytvoření soukromí. Ideálně tedy tvoří zástěnu ze strany ulice a může být doplněno o dekorativní prvky, které v daném místě oplocení vytvoří částečnou průhlednost. Často se také jedná o vytvoření stěn mezi sousedními bytovými jednotkami, na které dále navazují zahrady. Materiál je bezúdržbový, působením venkovních vlivů nemění barvu a nijak se nekroutí. Dlouhou životnost oplocení HoriZen Prime podtrhují také hliníkové sloupky, které chytrým způsobem reagují na rozpínání WPC desek v průběhu jednotlivých ročních období.

Více informací na stránkách produktu HoriZen Prime nebo na e-shopu.


 

WPC je zkratka pro „Wood Plastic Composite“

Je to materiál, který se skládá z dřeva a plastu. Jeho vlastnosti se podobají dřevu, ale má větší odolnost proti vodě a hnilobě než čisté dřevo. WPC se často používá pro výrobu deckingů (překrytí terasy), plotů, obkladů a dalších výrobků pro venkovní použití. WPC může být také použito pro výrobu nábytku, podlahových krytin a dalších výrobků pro vnitřní použití. Je to populární alternativa k přírodnímu dřevu a může být vyráběno z recyklovaného plastu a odpadního dřeva. 

Novinky

12.10.2023